за нас

Жеџијанг Jiada машини производство ко., Ltd е водечки професионални производителот да произведе лактот / мета Машини за изработка. Имаме повеќе од 20 години expreience.

Жеџијанг Jiada машини производство ко., Ltd е една од домашните приватни производство претпријатие, која е водечка во производство на комплетна опрема за челно заварување цевководни фитинзи професионално. Нашите производи се хидраулични нерѓосувачки челик лакт ладно обликување машини, хидраулични јаглероден челик лакт ладно обликување машини, хидраулични мета ладно обликување машини YLT серија, јаглероден челик лакт топла формирање машини, хидраулични лактот или мета beveling машини YWDJ или YSDJ серија и други цевки и фитинг опрема, кои се широко користени во многу индустрии, како што се петрохемиската, електрични индустрија, индустријата за производство на храна и бродоградба индустрија.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не