Rreth nesh

Zhejiang Jiada prodhimin makineri co., Ltd është prodhuesi kryesor profesional për të prodhuar bërryl / tee makinat duke e bërë. Ne kemi më shumë se 20 vjet expreience.

Zhejiang Jiada prodhimin makineri co., Ltd, është një ndërmarrje e brendshme private të prodhimit, e cila është udhëheqëse në prodhimin e pajisjeve të plotë të pajisje tub prapanicë bashkoj profesionalisht. Prodhimet tona janë hidraulike makina çelik inox bërryl ftohtë formimin, hidraulike çeliku të karbonit bërryl të ftohtë makina formimin, hidraulike tee ftohtë formimin e makinave të seri YLT, bërryl çeliku të karbonit makina hot formimin, hidraulike bërryl apo tee Beveling makinat e YWDJ ose YSDJ seri dhe tub tjetër i përshtatshëm pajisjet, të cilat janë përdorur gjerësisht në shumë industri, të tilla si petrokimike, industria elektrike, industria e prodhimit të ushqimit dhe industrinë e ndërtimit anije.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni